Textovi & Poruke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je jedini forum na kome ce te naci najzanimljivije poruke i prevode i textove pesama!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 volim te....sxvati to...

Ići dole 
AutorPoruka
B.U.M.S.
Admin
B.U.M.S.


Broj poruka : 59
Datum upisa : 16.06.2009

volim te....sxvati to... Empty
PočaljiNaslov: volim te....sxvati to...   volim te....sxvati to... Icon_minitimeNed Jun 21, 2009 2:44 pm

...volim te shvati to....

Kada tiho zaspim u noci sanjam tebe i tvoje plave oci.mislim da ces doci mada znam da neces.suze tiho padaju a ja i dalje sanjam o nama sretnima,sanjam mene i tebe zajedno.kada otvorim oci znam da to nije istina i da ne moze biti jer ti mene ne volis.sve bi bilo lakse da me bar malo volis.dodje trenutak kada mi se ucini da me bar malo volis ali kasnije tvoje ponasanje potvrdi da je drugacije.to se meni samo cini jer ja zelim da me volis samo ja i niko vise.skrivam svoje osjecaje pred tobom bojeci se tvoje reakcije,ali sada i ja i ti i svi znamo moje osjecaje prema tebi.samo niko ne zna tvoje osjecaje prema meni.da li uopste ima nekakvih osjecaja,to niko ne zna.doci ce vrijeme kada ces ti pokazat svoje osjecaje ali tada ce vec biti kasno jer ja cu tada biti daleko od tebe.zato voli me sada i nedaj da upropastis tek jednu procvalu mladost.ne zelim da te molim samo me voli,cekam kada ce doci vrijeme kad ces me zagrliti i tiho mi reci da me volis.sanjam o tome svaku noc mada znam da nema nista od ostvarenja!!!volim tebe i pogledi nam se nekad sretose,u mojoj ljubavi njeznoj...sada kad ce svako krenuti svojim putem ja te zaboraviti necu jer ti si jedini kojeg volim i zelim..samo ti i niko vise!!sjeti se i ti bar mene nekad i ne zaboravi da ce uvijek jedno malo srce samo tebe voljeti!!VOLIM TE!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
volim te....sxvati to...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Textovi & Poruke :: TeXtOvI i PoRuKe :: TeXtovi i SaStaVi :: TeXtoVi-
Skoči na: